Organizér do kabelky

317

Organizér do kabelky


  • Skladem
250 Kč
Kategorie: Fotonávody pro švadlenky
 

Organizér do kabelky, praktické zavazadélko do středně velkých až velkých kabelek. Přičemž změna velikosti nebude problém:o)

Jestli jste si o nějaký návod psaly, byl to právě organizér do kabelky. Tak snad dvě velké komory, jedna středová zipová kapsička a dvě výpustkové zipové na vnějších stranách potěší:o)

Nový návod a opět nový postup, který jsem zatím v žádném z mých návodu nepoužila. Na první pohled se může zdát, že je organizér šitý jako kabelka Twin (jeden z mých prvních návodů), ale není tomu tak. Jednoduchá skládačka, milé a poměrně rychlé šití s malou spotřebou materiálu:o) To jsou super argumenty, díky kterým nemůže zůstat u jednoho organizéru:o), já si ušila dva a už procházejí naší domovskou zatěžkávací zkouškou:o) 

Tento návod je vhodný pro odvážné začátečnice i pokročilé. 

Doporučený materiál: koženka typu Soft, Kaiman, bavlněné plátno, Vefix 140-15 gr/m, slabý vlizelín, například Novopast 40 gr/m. 

Velikost hotového organizéru: 27 cm široký, 15 cm vysoký, 2 x 5 cm hluboký.

Návod je detailně nafocený a krok za krokem popsaný, včetně detailní střihové přílohy. V úvodu návodu naleznete seznam materiálu, popis jednotlivých dílů a ostatní doporučení. Návod je zasílán emailem v PDF formátu po připsání platby na účet.