Akce Novinka Tip

MarAl-první kabelkový klub

359
Neohodnoceno

MarAl-první kabelkový klub


  • Skladem
700 Kč
Kategorie: Fotonávody pro švadlenky
 

Milé švadlenky, 

s radostí Vám představuji první kabelkový klub. 4 projekty, (návody), výhradně a exklusivně jen pro Vás. 

Jak takový klub bude fungovat? Klub poběží 4 měsíce, (Říjen, Listopad, Prosinec, Leden). K 20. dni daného měsíce předplatitelky obdrží nový autorský střih/návod z mé dílny do své emailové schránky. Předplatitelky obdrží své návody: 20.10, 20.11, 20.12. 2021 a 20.1.2022. 

Projekty jsou až do dne zveřejnění tajné, znáte mou tvorbu a doufám, že oceníte překvapení, která pro Vás mám připravené. V každém návodu přinesu nové prvky, atraktivní střihy, návody budou opět velmi detailně nafocené a krok za krokem popsané, včetně střihových příloh. Po dobu trvání klubu, nelze střihy zakoupit samostatně, Vy máte tedy na 4 měsíce zajištěnou exklusivitu. 

Po skončení klubu, (vydání posledního návodu) budou návody nahrané na eshop jednotlivě a budou dostupné k prodeji pro ty, které si klub nepředplatily. Kabelkový klub lze zakoupit nejpozději do 19.1.2022. 

Do klubu připravuji střihy středně těžké náročnosti. Střihu budou vhodné pro odvážné začátečnice i pokročilejší švadlenky. Můžete se těšit třeba na kabelku, batůžek, ledvinky...co si pro Vás připravuji je překvapením, jisto jistě prozradím, že se tento klub nebude týkat peněženek. 

Cena klubu je zvýhodněná. Oproti standartní ceně za 4 návody ušetříte 300 Kč. 

Fotografie jednotlivých projektů nebudou dostupné do data vydání, po každém vydání budou na eshop nahrány fotografie zveřejněného projektu.