Akce Tip

Kabelkový klub-ležérní tašky

449
Neohodnoceno

Kabelkový klub-ležérní tašky

  • 1 000 Kč 300 Kč –30 %
  • Skladem
700 Kč
Kategorie: Fotonávody pro švadlenky
 

Ležérní tašky

V pořadí třetí kabelkový klub. Tentokrát zaměřený na tašky a kabelky ve stylu nedbalé elegance. K nadcházejícímu létu ležérnost patří, pojďme si společně ušít 4 originální a neokoukané kabelky:o)

Klub je čtyřměsíční, každý měsíc k 1. dni (v měsíci) obdržíte aktuální projekt do emailové schránky. Startujeme 1.Května prvním projektem, druhý projekt obdržíte 1.Června, třetí 1.Července a poslední 4.Srpna. 

Návody a fotky hotových projektů jsou do data zveřejnění tajné. 

Po zveřejnění budou fotky jednotlivých projektů postupně přidávány do galerie u této položky a dále budou zveřejněné na mých Fb stránkách s fotonávody a mé skupině Šijeme s Maral. 

Na kabelkový klub nelze uplatnit akci 2+2, 3+3, kterou čas od času spustím pro švadlenky. Stejně tak nelze koupit v rámci výhodného balíčku. 

Ke klubu náleží malé bonusové šití, praktická brožurka, schémata pro popruhy a jejich provlečení. Klub je výhodně naceněný, oproti běžné ceně za 4 návody ušetříte 300 Kč. 

Klub poběží do 31.Července, nejzazší termín pro nákup, poté bude klub smazán z eshopu a střihy půjdou koupit pouze samostatně. Bonusové šití a brožurka nebudou k dispozici samostatně. Pouze v rámci klubu. 

Kurz je vhodný nejen pro začínající švadlenky:o)

1.Května vychází střih na kabelku Claudii. Bonusový šitím je malý kabelkový přívěsek Pinďátko. Je výhradní součástí klubu jako celku, nebude k dispozici samostatně, ani po skončení kurzu. Bonusové šití je mé malé poděkování pro předplatitelky.