Druhý kabelkový klub-Na cesty

371
Neohodnoceno

Druhý kabelkový klub-Na cesty


  • Skladem
700 Kč
Kategorie: Fotonávody pro švadlenky
 

Milé švadlenky, 

s radostí Vám představuji druhý kabelkový klub. 4 projekty, (návody), výhradně a exklusivně jen pro Vás. Tento klub jsem pojmenovala cestovním. 

Jak takový klub bude fungovat? Klub poběží 4 měsíce, (Leden, Únor, Březen, Duben). K 20. dni daného měsíce předplatitelky obdrží nový autorský střih/návod z mé dílny do své emailové schránky. Předplatitelky obdrží své návody: 20.1, 20.2, 20.3, a 20.4.2022. 

Projekty jsou až do dne zveřejnění tajné, znáte mou tvorbu a doufám, že oceníte překvapení, která pro Vás mám připravené. V každém návodu přinesu nové prvky, atraktivní střihy, návody budou opět velmi detailně nafocené a krok za krokem popsané, včetně střihových příloh. Po dobu trvání klubu, nelze střihy zakoupit samostatně, Vy máte tedy na 4 měsíce zajištěnou exklusivitu. 

Po skončení klubu, (vydání posledního návodu) budou návody nahrané na eshop jednotlivě a budou dostupné k prodeji pro ty, které si klub nepředplatily. Kabelkový klub lze zakoupit nejpozději do 19.4.2022. 

Do klubu připravuji střihy středně těžké náročnosti. Střihy budou vhodné pro odvážné začátečnice i pokročilejší švadlenky. Můžete se těšit na vše, co bude užitečné při Vašich cestách a výletech...co si pro Vás připravuji je překvapením, ale prozradím alespoň to, že střihy budou vhodné pro celou rodinu:o) Tak honem ke strojům, ať jsme na prázdniny připravené:o)

Cena klubu je zvýhodněná. Oproti standartní ceně za 4 návody ušetříte 300 Kč. 

Fotografie jednotlivých projektů nebudou dostupné od data vydání, po každém vydání budou na eshop nahrány fotografie zveřejněného projektu.